Account manager

Egy újabb ügynökségi álláshirdetéssel találod magad szemben. Ráadásul account managerivel.

Mily meglepő.

Bővülő ügyfélkörünk miatt szeretnénk, ha kollégánk lehetnél.

Feladatok

  • Ügyféligények felvétele, kapcsolattartás
  • Ütemezés, kapacitástervezés, priorizálás
  • Projektek nyomon követése és kézben tartása, változások kezelése
  • Projektmenedzsment feladatok
  • Social media felületek ellenőrzése
  • Kreatív koncepciók kidolgozása
  • Kampánytervezés-, elemzés és riportálás
  • Új trendek felkutatása
  • Sales folyamatok támogatása

Amit nyújtani tudunk

  • Izgalmas, változatos projektek
  • Rugalmas munkavégzés
  • Szakmailag is inspiráló közösség
  • Stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cég
  • Nyugodt, zöldövezeti környezet

  • Legalább 3-4 éves releváns tapasztalattal rendelkezel ügynökségi területen
  • Úgy ismered a social media és új média platformokat, akár a tenyeredet
  • Együtt tudsz gondolkozni az ügyféllel
  • Nem jössz zavarba az influencerek szó hallatán
  • Legalább alapszintű PPC- és médiaismerettel rendelkezel
  • Kommunikatív és proaktív csapatjátékos vagy
  • Igényesség és precizitás jellemző a munkádra
  • Stratégiai gondolkodásmód jellemez nemcsak elméletben, hanem gyakorlatban is
  • Sales szemlélet jellemez, és jó az érdekérvényesítő képességed
  • Lelkes vagy és kitartó, nyitott az új feladatokra

Előnyt jelent

  • Nyitott és proaktív személyiség
  • Imádsz szervezni (és jó is vagy benne)
  • Angol nyelv
  • B kategóriás jogosítvány

Az Armadillo

Az ARMADILLO a hazai reklámpiac stabilan fejlődő szereplője. Modern felfogásban működő reklámügynökség vagyunk a Római-parton, inspiráló zöldövezeti környezetben.

Nálunk nem fogsz unatkozni! Változatos feladatokkal töltjük meg mindennapjainkat és tesszük mindezt összetartó csapatként támogatva egymást. Rugalmas és családbarát hozzáállásunk átsegít minket a nehezebb időszakokon is. Nyitottak vagyunk ötletekre és javaslatokra, az egyéni sokszínűséget értékként kezeljük. Nálunk a legfontosabb a pozitív gondolkodásmód, ami mellett persze nem feledkezünk meg a kiemelkedő tehetségek értékeléséről és fejlesztéséről sem. Ha gyorsan tanulsz, észreveszed az összefüggéseket és lojális vagy, nem kérdés, hogy nálunk a helyed! A képesség és hozzáállás alapú fejlődésben hiszünk, karriered is eszerint támogatjuk.

Ha úgy érzed, hogy kipróbálnád magad, vedd fel velünk a kapcsolatot!

Armadillo
Armadillo

Name*
Phone number*
Önéletrajz (PDF)
Maximum file size: 4 MB
Fizetési igény
Comment