Social media manager

Otthonosan mozogsz a social media felületeken, érdekel az online marketing és kipróbálnád magad egy magasabb szinten? Jól fogalmazol, ontod magadból a tartalmat és mindig megdobban a szíved, ha egy poszt sikereket ér el? Jelentkezz hozzánk!

Olyan proaktív személyiséget keresünk, aki szorgalmával, kreatív ötleteivel izgalmas, változatos márkák social media jelenlétét erősíti. Szakmai támogatást, inspirációt, zöldövezeti környezetet mi adunk, tőled ötleteket és lelkesedést várunk!

Feladatok

  • social media felületek kezelése
  • kreatív koncepciók megalkotása
  • poszttervek készítése
  • posztok képes/videós tartalmainak szerkesztése
  • PR és natív tartalom elkészítése
  • kommunikációs kampányok menedzselése
  • META kampányok tervezése, menedzselése
  • projektmenedzsment feladatok
  • ügyfélkapcsolat

Amit nyújtani tudunk

  • izgalmas, változatos projektek
  • előrelépési lehetőség
  • rugalmas munkavégzés
  • képzések, coaching
  • szakmailag is inspiráló közösség
  • stabil hátterű, dinamikusan fejlődő cég
  • nyugodt, zöldövezeti környezet
  • összetartó csapat

  • minimum 3 év social media területen szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • legalább alapszintű médiaismerettel rendelkezel
  • legalább alapszinten ismersz kép- és videószerkesztő programokat
  • naprakész vagy az online marketing területén
  • önállóan is tudsz dolgozni
  • kommunikációs képességed kiváló és proaktív csapatjátékos vagy
  • tárgyalóképes vagy, együtt tudsz gondolkozni az ügyféllel
  • precíz és igényes vagy a munkádra
  • döntőképes vagy
  • stratégiai szemlélet jellemez és jó az érdekérvényesítő képességed
  • tanulóképes vagy, gyorsan elsajátítod az új ismereteket
  • precíz és kitartó vagy, nyitott az új feladatokra
  • angol nyelvtudásod valid
  • hibátlan a helyesírásod, és az egyik kedvenc feladatod a szövegalkotás

Előnyt jelent

  • META ads ismerete
  • Google Ads kampányban való jártasság

Az Armadillo

Az ARMADILLO a hazai reklámpiac stabilan fejlődő szereplője. Modern felfogásban működő reklámügynökség vagyunk a Római-parton, inspiráló zöldövezeti környezetben.

Nálunk nem fogsz unatkozni! Változatos feladatokkal töltjük meg mindennapjainkat és tesszük mindezt összetartó csapatként támogatva egymást. Rugalmas és családbarát hozzáállásunk átsegít minket a nehezebb időszakokon is. Nyitottak vagyunk ötletekre és javaslatokra, az egyéni sokszínűséget értékként kezeljük. Nálunk a legfontosabb a pozitív gondolkodásmód, ami mellett persze nem feledkezünk meg a kiemelkedő tehetségek értékeléséről és fejlesztéséről sem. Ha gyorsan tanulsz, észreveszed az összefüggéseket és lojális vagy, nem kérdés, hogy nálunk a helyed! A képesség és hozzáállás alapú fejlődésben hiszünk, karriered is eszerint támogatjuk.

Ha úgy érzed, hogy kipróbálnád magad, vedd fel velünk a kapcsolatot!

Armadillo
Armadillo

Name*
Phone number*
Önéletrajz (PDF)
Maximum file size: 4 MB
Fizetési igény
Comment